SLW4018S6R8MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLW4018S6R8MST
JLCPCB Part #
C206248
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06A 1.45A 143mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS