SLW3012S2R7NST
MFR.Part #
SLW3012S2R7NST
JLCPCB Part #
C47416465
Package
SMD
Description
1.2A 1.48A 2.7uH 85mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD Power Inductors ROHS