SLD10D50S-331MTT
MFR.Part #
SLD10D50S-331MTT
JLCPCB Part #
C182164
Package
SMD,10.3x10.3mm
Description
330uH 730mA 812mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.3x10.3mm Power Inductors ROHS