SLW252012S4R7MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLW252012S4R7MST
JLCPCB Part #
C206278
Package
1008
Description
1.32A 341mΩ 4.7uH 840mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS