SLW252010S100MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLW252010S100MST
JLCPCB Part #
C206376
Package
1008
Description
10uH 580mA 780mA 891mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS