SLF0403-330MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLF0403-330MTT
JLCPCB Part #
C242309
Package
SMD,4.5x4mm
Description
33uH 540mΩ 640mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS