SLW201610S1R0MST
MFR.Part #
SLW201610S1R0MST
JLCPCB Part #
C216117
Package
SMD
Description
1.6A 1.95A 1uH 80mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS