SLW201610P4R7MST
MFR.Part #
SLW201610P4R7MST
JLCPCB Part #
C207861
Description
1.5A 1A 4.7uH 425mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS