SLO201610F1R5MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO201610F1R5MTT
JLCPCB Part #
C275659
Package
0806
Description
1.5uH 1.79A 113mΩ Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS