SLW201610P100MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLW201610P100MST
JLCPCB Part #
C207862
Package
0806
Description
10uH 750mA 826mΩ 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS