SCW3225H4R7MTT
MFR.Part #
SCW3225H4R7MTT
JLCPCB Part #
C2842779
Description
10@7.96MHz 320mA 4.7uH 45MHz 520mΩ ±20% 1210 Inductors (SMD) ROHS