SLT7351V620MBP
MFR.Part #
SLT7351V620MBP
JLCPCB Part #
C22364607
Package
Plugin,73x51mm
Description
2.8mΩ 62uH 90A Flat-wire wound inductor ±15% 插件,73x51mm Power Inductors ROHS