SLO0660T150MTT
MFR.Part #
SLO0660T150MTT
JLCPCB Part #
C22386583
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
15uH 43.75mΩ 5A 6A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS