SLT040125T220MUB
MFR.Part #
SLT040125T220MUB
JLCPCB Part #
C326000
Package
插件,13.2x6.5mm
Description
22uH 32mΩ 3A Toroidal inductor ±20% 插件,13.2x6.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS