SLO0530T4R7MTT
MFR.Part #
SLO0530T4R7MTT
JLCPCB Part #
C22370523
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
36.3mΩ 4.3A 4.7uH 7A Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS