SLO252010F1R0MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO252010F1R0MTT
JLCPCB Part #
C275666
Package
1008
Description
1uH 2.7A 55mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS