SLO0850H4R7MTT
MFR.Part #
SLO0850H4R7MTT
JLCPCB Part #
C20623977
Package
SMD,8.7x8mm
Description
11A 15mΩ 4.7uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS