SLO1050H2R2MTT
MFR.Part #
SLO1050H2R2MTT
JLCPCB Part #
C41407010
Package
SMD,11.2x10mm
Description
15A 19A 2.2uH 6mΩ ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS