SLO0850H470MTT
MFR.Part #
SLO0850H470MTT
JLCPCB Part #
C20623981
Package
SMD,8.7x8mm
Description
177mΩ 2A 3A 47uH Molded Inductor ±20% SMD,8.7x8mm Power Inductors ROHS