SCW4532M471KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW4532M471KTT
JLCPCB Part #
C2832118
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
26Ω 470uH 62mA Molded Inductor ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS