SLH1507C221MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLH1507C221MTT
JLCPCB Part #
C22461647
Package
SMD-4P,15x15mm
Description
-40℃~+85℃ 2 220uH@100kHz 460mΩ SMD-4P,15x15mm Common Mode Filters ROHS