SLO0312T1R5MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLO0312T1R5MTT
JLCPCB Part #
C19192527
Package
1210
Description
1.5uH 4.7A 44mΩ 5.1A ±20% 1210 Power Inductors ROHS