SLB1890P6R8MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLB1890P6R8MTT
JLCPCB Part #
C2842788
Package
SMD,18.3x18.2mm
Description
18.5A 27A 4.1mΩ 6.8uH ±20% SMD,18.3x18.2mm Power Inductors ROHS