SCW4532M221KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW4532M221KTT
JLCPCB Part #
C2832115
Package
1812
Description
100mA 10Ω 220uH Molded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS