SCW4532M101KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW4532M101KTT
JLCPCB Part #
C2832114
Package
1812
Description
100uH 110mA 8Ω Molded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS