SCW2012F470KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW2012F470KTT
JLCPCB Part #
C2831369
Package
SMD
Description
160mA 160mA 4.42Ω 47uH ±10% SMD Power Inductors ROHS