SCA0806H19NJTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCA0806H19NJTT
JLCPCB Part #
C5356612
Package
SMD
Description
10mΩ 19nH 2.9A 4GHz 90@400MHz ±5% SMD Inductors (SMD) ROHS