UPZ1608E221-2R0TF
MFR.Part #
UPZ1608E221-2R0TF
JLCPCB Part #
C98304
Description
-55℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 2A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS