SWPA4030S820MT
MFR.Part #
SWPA4030S820MT
JLCPCB Part #
C96901
Package
SMD,4x4mm
Description
1.378Ω 470mA 660mA 82uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS