SZ1608G331CTF
MFR.Part #
SZ1608G331CTF
JLCPCB Part #
C370554
Description
-55℃~+125℃ 1 330Ω@100MHz 550mA 580mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS