MWSD1608C22NGT
MFR.Part #
MWSD1608C22NGT
JLCPCB Part #
C17702829
Package
0603
Description
190mΩ 22nH 38@250MHz 490mA 4GHz Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS