SWRH1207B-561MT
MFR.Part #
SWRH1207B-561MT
JLCPCB Part #
C127817
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.07Ω 560uH 730mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS