SDVL1608SD101PTHS200
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDVL1608SD101PTHS200
JLCPCB Part #
C6671822
Package
0603
Description
100V 120V 20A 30mJ 75V 0603 Varistors ROHS