SWPA5045S6R8MT
MFR.Part #
SWPA5045S6R8MT
JLCPCB Part #
C6689340
Package
SMD,5x5mm
Description
2.93A 3.78A 56mΩ 6.8uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS