SDCL0603Q9N1JT02B02
MFR.Part #
SDCL0603Q9N1JT02B02
JLCPCB Part #
C279712
Description
200mA 800mΩ 9.1nH Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS