SWPA5045S100MT
MFR.Part #
SWPA5045S100MT
JLCPCB Part #
C6502459
Package
SMD,5x5mm
Description
10uH 2.5A 3.2A 79mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS