SDCL1005C33NJTDF
MFR.Part #
SDCL1005C33NJTDF
JLCPCB Part #
C32837
Description
1.3GHz 200mA 33nH 800mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS