SWPA4018S6R8MT
MFR.Part #
SWPA4018S6R8MT
JLCPCB Part #
C63354
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06A 1.45A 143mΩ 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS