SDFL1608T220KTF
MFR.Part #
SDFL1608T220KTF
JLCPCB Part #
C57840
Package
0603
Description
11MHz 1mA 2.1Ω 20@1MHz 22uH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS