SWPA3015S220MT
MFR.Part #
SWPA3015S220MT
JLCPCB Part #
C83438
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 520mA 570mA 598mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS