SDWL3225C1R0JSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL3225C1R0JSTF
JLCPCB Part #
C709628
Package
1210
Description
1.85Ω 1uH 320mA 340MHz 45@150MHz ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS