SWPA3012S220MT
MFR.Part #
SWPA3012S220MT
JLCPCB Part #
C83418
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 420mA 530mA 839mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS