SDFL1608Q1R1KTF
MFR.Part #
SDFL1608Q1R1KTF
JLCPCB Part #
C5905784
Package
0603
Description
1.1uH 25mA 35@10MHz 600mΩ 75MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS