SPH4018H6R8MT
MFR.Part #
SPH4018H6R8MT
JLCPCB Part #
C98401
Package
SMD,4x4mm
Description
1.45A 1.6A 118mΩ 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS