SWRH1205B-151MT
MFR.Part #
SWRH1205B-151MT
JLCPCB Part #
C127794
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
150uH 1A 230mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS