SDWL3225C4R7JSTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDWL3225C4R7JSTF
JLCPCB Part #
C709634
Package
1210
Description
20@25MHz 280mA 4.7uH 4Ω 60MHz ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS