SDWL2012C2N5JSTF
MFR.Part #
SDWL2012C2N5JSTF
JLCPCB Part #
C19719403
Package
0805
Description
2.5nH 25@250MHz 50mΩ 600mA 6GHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS