MWSA0605S-8R2MT
MFR.Part #
MWSA0605S-8R2MT
JLCPCB Part #
C918956
Package
SMD,7x6.6mm
Description
48mΩ 5.5A 5.5A 8.2uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS