SDWL1608C4N5SSTFM01
MFR.Part #
SDWL1608C4N5SSTFM01
JLCPCB Part #
C408717
Description
35@250MHz 4.5nH 59mΩ 6GHz 850mA Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS