SWRH1207B-470MT
MFR.Part #
SWRH1207B-470MT
JLCPCB Part #
C60659
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100mΩ 2.5A 47uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS